Naczynie wzbiorcze Va-191003279
Cena netto:610,59PLN
Cena:751,03PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Vaillant
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Opakowanieproducenta urządzenia, fabryczne, pudełko serwisowe
Grupa montażowahydroblok
Do urządzeńurządzenia gazowe
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Serwisnowa, serwisowa część zamienna do urządzeń techniki grzewczej, produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego, numery i oznaczenia urządzeń znajdują się na tabliczce znamionowej.
SzukajSzukasz nowej, serwisowej części zamiennej do kotłowni gaz, olej, ps, ele, bio, solar ? Wpisz w wyszukiwarkę frazy nad banerem informacje z tabliczki znamionowej model, lub numer fabryczny urządzenia. System zaproponuje odpowiednie oferty do wybranego modelu.

Naczynie wzbiorcze Va-191003279 Vaillant
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja".
Grupa montażowa:

Model Model
VC 180 XE
VC 240 XE
VC 280 XE
VCW 240 XE
VCW 280 XE
VCW 182 E
VC 182 E
VC 242 E
VCW 180 XE
VCW 242 E
VCW 282 E
VUW 254/2 XE


System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.