Kubek dla serwisanta Eu-955245178
Kubek dla serwisanta Eu-955245178
Cena netto:36,00PLN
Cena:44,28PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Made in EU
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorczarny, szary, granatowy
Pojemność450ml
Opakowaniepudełko serwisowe
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Dostawadostawa gwarantowana w dni robocze wg oferty przedstawionej w regulaminie sprzedaży na dzień zawarcia umowy z Klientem
Kubek termiczny idealny dla majsterkowiczów, instalatorów, serwisu oraz każdego kto ceni komfort pracy i relaksu
Zastosowanie:
Estetyczny, poręczny i wygodny ceramiczny kubek termiczny z zaciskową pokrywką z otworem do picia zapewnia komfort korzystania z ciepłych lub zimnych (z lodem) napojów podczas pracy np. oczekiwania na wynik pomiarów, opracowywania kalkulacji, przebywania w chłodnych, lub ciepłych pomieszczeniach itp. Doskonały wybór dla majsterkowiczów, instalatorów i serwisu oraz każdego ceniącego komfort pracy i relaksu. Markowy produkt za dobrą cenę.

Właściwości:
Kubek ceramiczny z wkładem ze stali nierdzewnej, z gwarancją utrzymania ciepła ponieważ między powłokami znajduje się pianka zapewniająca dodatkowe właściwości termiczne kubka. Solidna duża rączka sprawia, że kubek znakomicie trzyma się w dłoni i nie nagrzewa się po wlaniu wrzątku. Antypoślizgowa gumowa podkładka w stopce kubka w stalowej opasce oraz pokrywka zaciskowa umożliwia postawienie przedmiotu w obszarze pracy czy relaksu, bez kłopotu wylania zawartości. Kubek można używać nie tylko do napojów gorących ale również zimnych z lodem, w obu przypadkach efektywnie trzyma temperaturę. Solidne i estetyczne wykończenie kubka sprawia komfort użytkowania oraz spożywania ciepłych lub zimnych napojów. Markowy produkt za dobrą cenę.

Charakterystyka:
Materiał: ceramika, stal nierdzewna, warstwa termiczna
Kolor: błyszczący granatowy, szarostalowy
Średnica podstawy: 6,6 cm.
Średnica góry: 10,3 cm
Wysokość: 13 cm
Pojemność: 450 ml
Rodzaj pokrywki: wciskana
Do zmywarki: nie

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.