Anoda Bu-167004569
Cena netto:976.00PLN
Cena:1200.48PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Buderus Bosch
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Opakowanieproducenta urządzenia, fabryczne, pudełko serwisowe
Grupa montażowahydroblok, armatura wodna
Do urządzeńzasobniki wody
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagaunifikacja części zamiennej w zależności od daty produkcji, przy wykonaniu zamówienia prosimy podać rozmiar złącza anody do zasobnika wody
Serwisnowa, serwisowa część zamienna do urządzeń techniki grzewczej, produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
Anoda wymienna łańcuchowa Bu-167004569 Buderus
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja".
Zastosowanie:
SH300 EW
SH380 EW
SH440 EW
SBH350 EW
SBH450 EW

Producent Buderus gwarantuje certyfikatem zgodności CE optymalną ochronę zasobnika wody marki Buderus. Wysokiej jakości anoda ze stopu magnezu, długa żywotność, udział Fe i Ni jest znacznie poniżej wartości granicznych określonych w EN 12438. Certyfikowana CE oraz zgodna z wykazami części zamiennych Buderus.
• Pierwsze objawy złej jakości anod: szlam na dnie zasobnika, zarastanie rur i wężownicy. Stosowanie anod innych wymiarów lub nieznanego pochodzenia doprowadza do zniszczenia sprzętu.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.