Cena netto:204,11PLN
Cena:251,06PLN
Wpisz ilość: kpl.
Producent:
Made in EU
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorczarny
Opakowanieproducenta części zamiennej, fabryczne, pudełko serwisowe
Do urządzeńpompy ciepła, instalacje, systemy solarne
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisprofesjonalne narzędzia do serwisowania, konserwacji, obsługi urządzeń i instalacji. Produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
SzukajSzukasz nowej, serwisowej części zamiennej do kotłowni gaz, olej, ps, ele, bio, solar ? Wpisz w wyszukiwarkę frazy nad banerem informacje z tabliczki znamionowej model, lub numer fabryczny urządzenia. System zaproponuje odpowiednie oferty do wybranego modelu.
Specjalistyczne uszczelki solarne w pudełku serwisowym Eu-955245177
Zastosowanie:
Polecane do systemów solarnych, pomp ciepła, instalacji i innych zastosowań przy wymaganiu maksymalnej temperatury roboczej do 220 °C.

Charakterystyka i właściwości:
Czarne, jednostronne uszczelki powlekane PTFE są odporne na glikol i mają maksymalną temperaturę roboczą do 220 °C. Dzięki solidnej i stabilnej konstrukcji pudełka wykonanego z przeźroczystego i odpornego na złamania plastiku PP, zamykane na zatrzaski, zestaw nadaje się szczególnie do codziennej obsługi prac serwisowych w miejscu wykonywania usługi.

Zakres dostawy:
25 x uszczelka 3/8"
25 x uszczelka 1/2"
50 x uszczelka 3/4"
50 x uszczelka 1"
1 x pudełko serwisowe

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.

Podobne do

Preparat masa Fermit (+ 300 °C) Nivo Flexoperm puszka 500g Dostawa Express
Fe-Nivoflex