Cena netto:195,73PLN
Cena:240,75PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Brahma
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorczarny
Opakowanieproducenta części zamiennej, fabryczne
Grupa montażowauniwersalne zastosowanie
Do urządzeńsystemy grzewcze, systemy klimatyzacji, systemy wentylacji, systemy solarne
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisnowa, serwisowa część zamienna do urządzeń techniki grzewczej, produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
SzukajSzukasz nowej, serwisowej części zamiennej do kotłowni gaz, olej, ps, ele, bio, solar ? Wpisz w wyszukiwarkę frazy nad banerem informacje z tabliczki znamionowej model, lub numer fabryczny urządzenia. System zaproponuje odpowiednie oferty do wybranego modelu.

Transformator TD1STCSF code: 15910680 Brahma
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja".
Grupa montażowa:
Elektroniczne transformatory zapłonowe do pracy przerywanej. Stosowane do urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych i przemysłowych. Stosowanie oryginalnych podzespołów producenta palnika gwarantuje długoletnią, bezawaryjną pracę urządzeń.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.