Cena netto:184.34PLN
Cena:226.74PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Made in EU
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorczarny, beżowy
Opakowanieproducenta urządzenia, fabryczne
Do urządzeńgazowych, pojemnościowych podgrzewaczy wody
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisinne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt"

Tester termopar
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja".
Zastosowanie:
Poręczne narzędzie serwisowe do testowania sprawności termopar stosowanych w różnych urządzeniach grzewczych oraz maszynach. Prosta konstrukcja łatwy w użyciu. Wyniki pomiaru mogą być łatwo odczytane na obudowie testera termopar.

Funkcje pomiarowe:
Najpierw należy wkręcić termoparę, a następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk testera, a termoparę wystawić na działanie płomienia. Test termopary będzie pozytywny z oznaczeniem że jest sprawna jeśli przycisk testera utrzymuje się nawet po zwolnieniu.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.