Cena netto:188.12PLN
Cena:231.39PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Made in EU
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorczarny, beżowy
Opakowanieproducenta urządzenia, fabryczne
Do urządzeńurządzenia gazowe, pojemnościowe podgrzewacze wody
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisprofesjonalne narzędzia do serwisowania, konserwacji, obsługi urządzeń i instalacji. Produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego.

Tester termopar
Poręczne narzędzie serwisowe do testowania sprawności termopar stosowanych w różnych urządzeniach grzewczych oraz maszynach. Prosta konstrukcja łatwy w użyciu. Wyniki pomiaru mogą być łatwo odczytane na obudowie testera termopar.

Funkcje pomiarowe:
Najpierw należy wkręcić termoparę, a następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk testera, a termoparę wystawić na działanie płomienia. Test termopary będzie pozytywny z oznaczeniem że jest sprawna jeśli przycisk testera utrzymuje się nawet po zwolnieniu.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.

Pasujące do

Dostawa Express
Sit-te

58.62PLNnetto 72.10PLNbrutto
Dostawa Express
Ho-Tradeline

41.30PLNnetto 50.80PLNbrutto