Cena netto:60.45PLN
Cena:74.35PLN
Wpisz ilość: kpl.
Producent:
Honeywell
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Opakowanieproducenta części zamiennej, fabryczne, pudełko serwisowe
Grupa montażowapalnik
Do urządzeńurządzenia gazowe, palniki, pojemnościowe podgrzewacze wody
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisnowa, serwisowa część zamienna do urządzeń techniki grzewczej, produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego

Termopara uniwersalna Tadeline 900/5 Honeywell
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja".
Zastosowanie:
Termopara uniwersalna długości 900mm z zestawem 5 złączek adaptacyjnych do mocowania w zależności od potrzeb. Akcesoria i części zamienne, zastosowanie: przemysłowe, automatyka instalacji OEM Honeywell. Markowy produkt w dobrej cenie. 

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.