Spryskiwacz do chemii (pH 8-14)
Spryskiwacz do chemii (pH 8-14)
Warianty:
Już od:117,61PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Mesto
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorbiały, czerwony, czarny
Pojemność1,5l
Opakowaniespray, pojemnik
Cechy produktuczyszczenie, konserwacja
Do urządzeńsystemy chłodnictwa, systemy grzewcze, systemy klimatyzacji, systemy wentylacji
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Ochronaprodukt jest przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
Spryskiwacz do chemikaliów pH 8-14 zbiornik pojemności 1,5l Mesto
Wytrzymały spryskiwacz ciśnieniowy przede wszystkim stosowany do prac serwisowych z wykorzystaniem płynów chemicznych w zakresie pH 8-14. Może być stosowany do czyszczenia pojazdów, budynków lub do impregnacji, smarowania i stosowania zabezpieczeń antykorozyjnych oraz innych prac serwisowych.

Właściwości i zawartość:
Zbiornik z tworzywa sztucznego polietylen wyposażony w zawór bezpieczeństwa, uszczelki FPM i sprężynę ze specjalną powłoką, uchwyt z tworzywa sztucznego chroni zawór zwrotny oraz dyszę z tworzywa sztucznego do regulacji strumienia natryskowego. Spryskiwacz Mesto 1,5l polecany jest do oprysków preparatami chemicznymi: czyszczącymi, dezynfekującymi, antykorozyjnymi, impregnacyjnymi i innymi środkami pielęgnacyjnymi. Bezpieczeństwo i użytkowanie patrz karta informacyjna producenta.

Dane techniczne:
Kolor: biały, czarny, czerwony
Dysza: rozpryskująca z regulacją
Zbiornik: 1.5 litra płynu, materiał polietylen
Uchwyt: modelowany do dłoni
Ciśnienie max: 3 bar
Temperatura max: 30°C

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.

Podobne do

Dostawa Express
So-355245155

221.02PLNnetto 271.85PLNbrutto
Dostawa Express
Szczotka komplety

144.52PLNnetto 177.76PLNbrutto
Dostawa Express
Szczotka komplety