Cena netto:180,07PLN
Cena:221,49PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Mesto
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorbiały, czerwony, czarny
Cechy produktuczyszczenie, konserwacja
Serwisprofesjonalne narzędzia do serwisowania, konserwacji, obsługi urządzeń i instalacji. Produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
Spryskiwacz do chemikaliów pH 4-7 zbiornik pojemności 1,5l Mesto
Wytrzymały spryskiwacz ciśnieniowy przede wszystkim stosowany do prac serwisowych z wykorzystaniem płynów chemicznych w zakresie pH 4-7. Może być stosowany do czyszczenia pojazdów, budynków lub do impregnacji, smarowania i stosowania zabezpieczeń antykorozyjnych oraz innych prac serwisowych.

Właściwości i zawartość:
Zbiornik z tworzywa sztucznego polietylen wyposażony w zawór bezpieczeństwa, uszczelki FPM, FKM i sprężynę ze specjalną powłoką, uchwyt z tworzywa sztucznego chroni zawór zwrotny oraz dyszę z tworzywa sztucznego do regulacji strumienia natryskowego. Spryskiwacz Mesto 1,5l z czytelna podziałką polecany jest do oprysków preparatami chemicznymi: czyszczącymi, dezynfekującymi, antykorozyjnymi, impregnacyjnymi i innymi środkami pielęgnacyjnymi. Bezpieczeństwo i użytkowanie patrz karta informacyjna producenta.

Dane techniczne:
Kolor: biały, czarny, czerwony
Dysza: rozpryskująca z regulacją
Do chemii: 4-7 pH
Zbiornik: 1.5 litra płynu, materiał polietylen
Uchwyt: modelowany do dłoni
Ciśnienie max: 3 bar
Temperatura max: 30°C

Wskazania i zalecenia:
Spryskiwacz ciśnieniowy do chemii (pH 4-7) nie nadaje się i w żadnym wypadku nie wolno stosować do:
• cieczy łatwopalnych i palnych
• cieczy lepkich, klejących się lub pozostawiających osad, których nie da się całkowicie wypłukać ze spryskiwacza

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.