Warianty:
Już od:448,02PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Sotin
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorniebieski
Pojemność5l, 25l
Opakowaniekanister
Cechy produktuczyszczenie, płyn gotowy
Do urządzeńolejowych, palniki, systemów grzewczych
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisinne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt".
DokumentKarty bezpieczeństwa, opisy zastosowania, broszury producenta dostarczane są wraz z produktem.
Sotin 2000 Extra
Preparat chemiczny płyn gotowy stosowany do czyszczenia żeliwnych i stalowych kotłów grzewczych opalanych olejem. Szczególnie skuteczny do usuwania sadzy, płatów sadzy, nagaru i grubych, palnych osadów. Markowy produkt w dobrej cenie.

Właściwości i zawartość:  
Rozpuszcza uciążliwe osady powstające we wnętrzu komór spalania przy przechodzeniu punktu rosy (złogi siarkowe). Neutralizuje powierzchnię palnika, chroni i zabezpiecza przed korozją. Działa automatycznie, samoczynnie i bezproblemowo, usuwa nawet najbardziej uporczywe osady i spieki w komorach spalania kotłów żeliwnych i stalowych opalanych olejem.

Dane techniczne:
Forma: gotowy do użycia roztwór
Wygląd: niebieski płyn
Gęstość: ok. 1,1 g/cm3
Nie spryskiwać palników i instalacji elektrycznych.
Chronić otoczenie przed rozlanym preparatem.
Transportować i przechowywać w temperaturze powyżej 0°C.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.