Sotin narzędzia do środków czyszczących (pH 1-6)
Sotin narzędzia do środków czyszczących (pH 1-6)
Sotin lanca kątowa długości 500 mm z dyszą
Warianty:
Już od:286,18PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Sotin
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorbiały, czarny, żółty
Opakowaniespray, pojemnik
Cechy produktukonserwacja, kompozyt
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisinne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt".
Spryskiwacz do chemikaliów pH 1-6 zbiornik pojemności 1,5l Sotin
Wytrzymały spryskiwacz ciśnieniowy wyposażony w dyszę z tworzywa sztucznego do regulacji strumienia natryskowego. Przede wszystkim stosowany do prac serwisowych z wykorzystaniem płynów chemicznych w zakresie pH 1-6.

Właściwości i zawartość:
Nie nadaje się do wysoko stężonych kwasów i rozpuszczalników. Do spryskiwacza polecane są plastikowe dysze z przewodem, może być stosowany do czyszczenia pojazdów, budynków lub do impregnacji, smarowania i stosowania zabezpieczeń antykorozyjnych oraz innych prac serwisowych.

Dane techniczne:
Kolor: biały, czarny
Dysza: rozpryskująca z regulacją
Zbiornik: 1.5 litra płynu
Uchwyt: modelowany do dłoni
Akcesoria: dysze z przewodami 270, 500 mm

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.