Cena netto:344.23PLN
Cena:423.40PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Made in EU
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Ilość w opakowaniu10
Kolorniebieski, szary
Opakowanieproducenta urządzenia, fabryczne, pudełko serwisowe
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisprofesjonalne narzędzia do serwisowania, konserwacji, obsługi urządzeń i instalacji. Produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
Profesjonalna metalowa skrzynka serwisowa z ruchomymi wewnętrznymi pojemnikami
Doskonały wybór dla serwisu, ocynkowana obudowa skrzynki serwisowej ułatwia przechowywanie różnych kształtek i innych małych części. Dzięki solidnej i stabilnej konstrukcji nadaje się szczególnie do codziennej obsługi klienta w miejscu wykonywania usługi. Rękojeść jest wygodna i bezpieczna w dłoni dzięki gumowej powłoce. Podwójne, mechaniczne zamknięcie jest trwałe i szczelne, uniemożliwia przemieszczanie się wewnętrznych elementów. Wysokiej jakości plastikowe pudełka wewnętrzne są indywidualnie wymienne i zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby schować wszystkie małe przedmioty. Ich budowa i łatwy uchwyt brzegowy ułatwia wyciągnięcie potrzebnego modułu ze skrzynki.

Dane techniczne:
1 x skrzynka serwisowa, ocynk
9 x wymienne pojemniki wewnętrzne z uchwytami
• wymiar skrzynki 174 x 137 x 110 mm
• materiał skrzynki: ocynk
• materiał pojemników: trwały plastik w kolorze niebieskim
• wymienne pojemniki wewnętrzne dostępne są również w osobnej ofercie, patrz link w dole strony
• podwójne, mechaniczne zamknięcie na zatrzask

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.