Skrzynki serwisowe do drobnych elementów
Skrzynki serwisowe do drobnych elementów
Warianty:
Już od:
31,85PLN
39,18PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Made in EU
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorczarny, orange, półprzeźroczysty
Opakowaniepudełko serwisowe
Grupa montażowauniwersalne zastosowanie
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
DostawaAttention / Uwaga: Przy obecnej sytuacji pandemii COVID-19 może dojść do opóźnień w dostawach ze względu na zwiększoną liczbę paczek u dostawców usług przewozowych. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z opóźnieniem przesyłki.
Serwisprofesjonalne narzędzia do serwisowania, konserwacji, obsługi urządzeń i instalacji. Produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
Profesjonalne skrzynki serwisowe zamykane na zatrzask
Zastosowanie:
Doskonały wybór dla prac serwisowych. Pudełko asortymentowe wykonane z odpornego na pęknięcia plastiku PP z zamknięciem zatrzaskowym i przeźroczystą pokrywą, dzięki czemu zawartość jest natychmiast widoczna. Dowolnie i elastycznie można wybrać podział przegród za pomocą kolorowych ścian wtykowych i dostosować je zgodnie z wymaganiami. Pudełka można ustawiać jedeno na drugim.

Dane techniczne:

Szer x wys x gł mm Ilość przegród Rozmiar przegród Dostawa
195 x 35 x 155  10 38 x 43 1 skrzynka, 6 wkładek
287 x 50 x 186 12 53 x 53 1 skrzynka, 8 wkładek
344 x 50 x 249 20 51 x 54 1 skrzynka, 15 wkładek
390 x 65 x 290 12 72 x 84 1 skrzynka, 10 wkładek


System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.