Cena netto:63.38PLN
Cena:77.96PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Made in EU
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorczarny, orange, półprzeźroczysty
Opakowanieproducenta urządzenia, fabryczne, pudełko serwisowe
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisprofesjonalne narzędzia do serwisowania, konserwacji, obsługi urządzeń i instalacji. Produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
Profesjonalna skrzynka serwisowa 210 x 110 x 35 mm zamykana na zatrzask
Doskonały wybór dla prac serwisowych. Pudełko asortymentowe wykonane z odpornego na pęknięcia plastiku PP z zamknięciem zatrzaskowym i przeźroczystą pokrywą, dzięki czemu zawartość jest natychmiast widoczna. Dowolnie i elastycznie można wybrać podział przegród za pomocą kolorowych ścian wtykowych i dostosować je zgodnie z wymaganiami. Pudełko można ustawiać jeden na drugim. Wnętrze: 3 ruchome przegrody o dowolnej konfiguracji komórek.

Dane techniczne:
Wymiar: 210 x 110 x 35 mm
Materiał: plastik PP
Zamknięcie: zatrzaskowe
Przegrody: 3

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.