Pudełko serwisowe do drobnych elementów
Pudełko serwisowe Eu-180x150x40 do drobnych elementów
Pudełko serwisowe Eu-180x118x45 do drobnych elementów
Warianty:
Już od:47,63PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Made in EU
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorbezbarwny, biały
Opakowanieproducenta części zamiennej, fabryczne, pudełko serwisowe
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisinne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt"
Profesjonalne pudełka serwisowe zamykane na zatrzask
Doskonały wybór dla serwisu do przechowywania drobnych elementów: nakrętki, uszczelki, złączki itp. Wymiary, ilość komórek przykładowa z uwagi na dowolną konfigurację przegród.

Właściwości i zastosowanie:
Szczelne i wygodne pudełka z pokrywą wykonane z mleczno przeźroczystego i odpornego na złamania plastiku PP. Zamykane na zatrzaski. W dolnej części pudełka znajdują się przegrody stałe i luźne, które mogą być stosowane w dowolnej konfiguracji przegród.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.