Płyn odkamieniacz Sotin 215
Tabela pH
Warianty:
Już od:790,21PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Sotin
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorbrązowy
Waga30kg
Opakowaniekanister
Cechy produktuczyszczenie, odkamienianie, rozpuszczalnik, koncentrat, wartość pH 1
Do urządzeńinstalacje, systemy grzewcze
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Dokumentkarty bezpieczeństwa, opisy zastosowania, broszury producenta dostarczane są wraz z produktem.
Ochronawymagana ochrona osobista: ubranie ochronne, maska, rękawice, okulary, produkt jest przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
Sotin 215
Skuteczny preparat chemiczny (mocny kwas) w postaci koncentratu, stosowany do odkamieniania i czyszczenia ze rdzy technicznej. Pomaga przywrócić pełną funkcję urządzeń.

Właściwości i zawartość:
Substancja czynna rozpuszcza i usuwa kamień, związki wapna, mikroflorę, glony, osady, rdzę. Szczególnie polecany do jednorazowego odkamienienia i czyszczenia z trudnych do usunięcia złogów elementów instalacji, rur, kotłów, nagrzewnic, zbiorników itp. Tylko do zastosowania instalacji technicznych. Opakowanie robocze: 30l.

Wskazania:
Z uwagi na charakterystykę (pH 1) preparatu chemicznego Sotin 215 po wykonaniu czynności serwisowych konieczne jest zobojętnienie płynu przed usunięciem go do ścieków oczyszczalni. W tym celu należy skorzystać z neutralizatora Sotin 214 S. Zaleca się wykonywanie czynności serwisowych przy pomocy pomp obsługowych. Wymagane jest dokładne płukanie elementów i systemów dużą ilością wody.

Narzędzia pomocnicze, patrz link w dole strony:
Neutralizator Sotin 214 S
Wskaźniki pH i twardości wody
Szczotki serwisowe
Ochrona osobista

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.

Podobne do

Dostawa Express
Fe-F1P
Dostawa Express
Fe-DS3

232.18PLNnetto 285.58PLNbrutto

Pasujące do

Dostawa Express
Me-254245101

122.60PLNnetto 150.80PLNbrutto
Dostawa Express
Eu-955245224
Dostawa Express
Eu-955245175

873.56PLNnetto 1074.48PLNbrutto