Fernox odkamieniacz DS3 Spezial
Tabela pH
Oferta chemii profesjonalnej Fernox
Warianty:
Już od:285,58PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Fernox
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorżółty
Waga2kg, 30kg
Opakowaniepojemnik
Cechy produktuczyszczenie, odkamienianie, proszek, wartość pH 2
Do urządzeńinstalacje, systemy grzewcze, systemy solarne
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Dokumentkarty bezpieczeństwa, opisy zastosowania, broszury producenta dostarczane są wraz z produktem.
Ochronawymagana ochrona osobista: ubranie ochronne, maska, rękawice, okulary, produkt jest przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
Fernox Spezial DS3
Preparat chemiczny w postaci krystalicznej do odkamieniania grzałek wodnych, elementów ze stali, stali nierdzewnej, żeliwa, miedzi, mosiądzu, PCW, kauczuku ABS, polietylenu oraz z tworzyw sztucznych. Chroni instalację kolektorów płaskich lub kolektorów próżniowych, rurowych przed mrozem, korozją i starzeniem się.

Właściwości i zawartość:
Special DS3 zawiera kwas sulfamidowy z inhibitorami, wskaźnikami i niepieniącymi się środkami powierzchniowo czynnymi. Nie pozostawia żadnych szkodliwych osadów i po prawidłowym przepłukaniu instalacji można z niej ponownie korzystać w zwykły sposób. Wartość pH: 2 przy stężeniu wagowym 1% w wodzie. Opakowanie robocze 2kg, 30kg.

Wskazania:
Środka nie należy używać w instalacjach z rurami o małej średnicy ani w urządzeniach o wysokim stopniu korozji, wykonanych z aluminium, cynku, stali ocynkowanej, materiałów akrylowych (np. czajnikach lub wannach plastikowych), o powierzchni chromowanej lub emaliowanej (np. wannach), z betonu lub azbestu. W razie wątpliwości należy skonsultować się z producentem urządzenia.

Narzędzia pomocnicze, patrz link w dole strony:
wskaźniki pH i twardości wody
pompy obsługowe
szczotki serwisowe
ochrona osobista
 
System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.

Podobne do

Dostawa Express
So-S200
Dostawa Express
So-215-30

642.45PLNnetto 790.21PLNbrutto

Pasujące do

Dostawa Express
Sotin paski

131.82PLNnetto 162.14PLNbrutto
Dostawa Express
Eu-955245175

873.56PLNnetto 1074.48PLNbrutto
Dostawa Express
Eu-955245224
Dostawa Express
Me-254245101

122.60PLNnetto 150.80PLNbrutto