Cena netto:2387.59PLN
Cena:2936.74PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Made in EU
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorbezbarwny, biały, czarny
Opakowanieproducenta urządzenia, fabryczne
Cechy produktuczyszczenie, konserwacja, odkamienianie
Do urządzeńinstalacje, systemy grzewcze, systemy solarne
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisprofesjonalne narzędzia do serwisowania, konserwacji, obsługi urządzeń i instalacji. Produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego

Pompa obsługowa Descaling z wyposażeniem
Profesjonalna, elektryczna pompa obsługowa Descaling z wyposażeniem polecana do instalacji oraz innych zastosowań. Doskonała pomoc w pracach serwisowych płukania, napełniania, dopełniania. Wygodna alternatywa dla ręcznej pompy napełniającej, lub odkamieniającej. Prace serwisowe nie będą już tak skomplikowane, jeśli użyjesz odpowiedniego sprzętu jak ten.

Dane techniczne:
Napięcie: 230V ~, IP 54, moc: 180 W
Waga: 7 kg
Ciśnienie: 1 bar
Zatwierdzona dla temperatur cieczy do + 50 °C
Wysokość podnoszenia: 10 metrów
Szybkość dostawy: max. 2600 l / h
Połączenie: 1/2 ”
Pojemność: 17 litrów

Właściwości i zastosowanie:
Pompa płucząca Descaling do obsługi instalacji jest produkowana z wysokiej jakości materiałów kwasoodpornych, poddawanych surowym testom eksploatacyjnym w celu zapewnienia jakości, trwałości i bezpieczeństwo. Postępuj zgodnie z powyższymi instrukcjami, aby uniknąć problemów z obsługą lub serwisowaniem.

Wskazania:
Pompa obsługowa Descaling nadaje się do szybkiego odwapniania i płukania wymienników ciepła, rur wodnych, zbiorników magazynowych, systemów ogrzewania i chłodzenia. Zatwierdzona dla temperatur cieczy do + 50 °C. Kierunek przepływu można zmienić za pomocą zintegrowanego zaworu przełączającego.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.

Pasujące do

Dostawa Express
So-S200
Dostawa Express
Ty-Solarclin

887.25PLNnetto 1091.32PLNbrutto
Dostawa Express
So-215-30

642.45PLNnetto 790.21PLNbrutto