Warianty:
Już od:211,86PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Universal
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorniebieski
Pojemność5l
Opakowaniekanister
Cechy produktuczyszczenie, konserwacja, neutralizator
Do urządzeńgazowych, olejowych
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
DokumentKarty bezpieczeństwa, opisy zastosowania, broszury producenta dostarczane są wraz z produktem.
Universal Cleaner
Preparat chemiczny stosowany do czyszczenia elementów kotłów grzewczych gazowych i olejowych, term łazienkowych. Usuwa wszystkie pozostałości procesu spalania (nalot, nagar, sadzę) oraz neutralizuje powierzchnię kotła, konserwuje i chroni ją przed korozją.

Właściwości i zawartość:
Nie spryskiwać palników i urządzeń elektrycznych. Przy stosowaniu zadbać o wystarczający ciąg kominowy. Chronić środowisko naturalne przed wyciekami środka. Przechowywać i transportować w stanie niezagrożonym przemarzaniem oraz chronić zbiornik pod ciśnieniem przed temperaturą powyżej 50 °C.

Dane techniczne:
Forma: koncentrat
Kolor: niebieski
Pojemność: 5l wygodny kanister z uchwytem
Zapach: charakterystyczny
Wartość pH w 20 °C: 10,5
Ogniowość: niepalny, nie jest wybuchowy, nie utlenia się
Proporcje:
Olej = 1 litr koncentratu i 20 litrów wody,
Gaz = 1 litr koncentratu i 10 litrów wody
Temperatura zapłonu: nie dotyczy.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.