Sotin K30 antifreeze płyn do układów zamkniętych, pomp ciepła
Tabela pH
Warianty:
Już od:1368,93PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Sotin
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorbezbarwny
Pojemność25l
Opakowaniekanister
Cechy produktuantifreeze, antykorozja, czyszczenie, płyn gotowy, wartość pH 9, wartość pH 10
Do urządzeńpompy ciepła, instalacje, systemy chłodnictwa, systemy grzewcze
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Dokumentkarty bezpieczeństwa, opisy zastosowania, broszury producenta dostarczane są wraz z produktem.
Ochronawymagana ochrona osobista: ubranie ochronne, maska, rękawice, okulary, produkt jest przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
Sotin K30 antifreeze
Preparat chemiczny antyzamrożeniowy, antykorozyjny i konserwujący w postaci płynu gotowego, szczególnie skuteczny do układów zamkniętych ogrzewania i chłodzenia, produkcji ciepła i zimna, ogrzewania podłogowego, instalacji pomp ciepła, ogrzewania podłogowego itp. Chroni  Markowy produkt za dobrą cenę.

Właściwości i zawartość:
Zawarte w Sotin K30 środki antykorozyjne skutecznie chronią przed przed korozją, osadzaniem się kamienia i zamulenia związane korozję tworząc skuteczną warstwę ochronną na metalowych powierzchniach systemu, co zapobiega powstawaniu osadów w systemach rur. Efekt ochrony przed korozją jest niezależny od zawartości tlenu w wodzie. Sotin K30 można stosować do temperatury około 100 °C. Wartość pH: 9 - 10,5.

Wskazania:
Nie nadaje się do systemów solarnych. Sotin K30 jest wolny od szkodliwych substancji, wolny od hydrazyny i azotynów. Produkt bezpieczny w użytkowaniu, całkowicie biodegradowalny. Pomiary kontrolne środka przeciw zamarzaniu, ochrony przed korozją i pH powinny być przeprowadzane co najmniej raz w roku. Zanieczyszczone instalacje należy najpierw przepłukać preparatem Sotin K40 (patrz link w dole strony) według zaleceń producenta, a następnie zastosować preparat Sotin K30.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.

Podobne do

Dostawa Express
Ty-464945100

334.89PLNnetto 411.91PLNbrutto
Dostawa Express
So-355245141

303.64PLNnetto 373.48PLNbrutto

Pasujące do

Dostawa Express
So-355245143

221.27PLNnetto 272.16PLNbrutto