O firmie

Po 28 latach o firmie System Gaz:

Firma System Gaz jest obecna na polskim rynku od 1990 roku, dostosowując swoją ofertę Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych do wciąż zmieniającego się rynku w Polsce, w szczególności po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Założycielami prywatnej firmy inżynierskiej System Gaz w branży Automatyki Przemysłowej są Joanna i Jaromir Wereszczakowie.

Współpracując ze 109 producentami Automatyki Przemysłowej i ich kooperantami oraz posiadając solidne europejskie zaplecze magazynowe System Gaz zapewnia rzetelną obsługę techniczną, logistyczną dla inwestorów i specjalistycznych firm serwisowych. Firma System Gaz posiada pełne wykazy części zamiennych do wielu produkcji urządzeń użytku domowego i przemysłowego w branżach: gazownictwo, technika grzewcza, gastronomia, automatyka domów i budynków.

promocja-4W latach 90 firma System Gaz tworzyła pionierską pracę na polskim rynku: Utworzenia firmy techniczno handlowej na wzór nowoczesnych firm europejskich. Działania te ugruntowały pozycję System Gaz na polskim rynku, lidera w nowo powstałej branży Części Zamiennych Automatyki Przemysłowej i Gazownictwa w Polsce. Warto zaznaczyć, że podjęta w latach 90 współpraca System Gaz z wydawnictwami technicznymi Politechnik i czasopismami branżowymi do dziś propaguje zainteresowanie zagadnieniami automatyki przemysłowej.

Firma System Gaz od lat 90 publikuje własne, tematyczne artykuły prasowe oraz tłumaczone, ciekawe artykuły prasy zagranicznej. Artykuły te do dziś są chętnie czytane w bardzo popularnym e-poradniku zamieszczonym na stronie internetowej System Gaz.

Od ponad 28 lat firma System Gaz wspiera producentów Automatyki Przemysłowej: Propagując idee zgodne z rozwojem myśli technicznej i standardami Unii Europejskiej. Przyczyniła się do rozbudzenia zainteresowania nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, nowatorskimi rozwiązaniami wykonawstwa systemów grzewczych oraz popularyzacji tematyki "Dom przyjazny dla środowiska".
Również w tym samym okresie firma System Gaz zrealizowała nowy, pionierski projekt: sprzedaż oferty handlowej przy pomocy nowego medium jakim stał się Internet w Polsce. Projekt ten wciąż ewoluuje dostosowując się do nowych możliwości technologii internetowych i wymogów marketingowych w Europie.

W roku 2000 jako uzupełnienie całokształtu działalności firmy inżynierskiej System Gaz w Polsce, zostały utworzone dwa dodatkowe działy Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych Automatyki Przemysłowej. Ten kolejny krok w rozwoju firmy umocnił pozycję System Gaz jako lidera na polskim rynku. Dziś System Gaz posiada, zgodnie z przepisami Unii Europejskiej status "Niezależnego Dystrybutora Części Zamiennych Automatyki Przemysłowej".

Dziś:
System Gaz sprzedaje części zamienne w kategorii OEM/O i OES/Q i posiada, zgodnie z przepisami Unii Europejskiej status "Niezależnego Dystrybutora Części Zamiennych Automatyki Przemysłowej".

Kategorie części zamiennych wg przepisów Unii Europejskiej.
Rozporządzenie UE wprowadza bowiem następujące kategorie części:
• części oryginalne stosowane w pierwszym montażu urządzenia grzewczego sygnowane logiem producenta urządzenia (OEM/O),
• części oryginalne wytwarzane przez producentów będących dostawcami części na pierwszy montaż; w pudełkach producentów części, np. Valeo, Bosch, KYB, Meyle, Hella, ATE, Sachs i inni (OES/Q),
• części porównywalnej jakości, których wytwórca oświadcza, że są one tej samej jakości co komponenty użyte do montażu urządzenia grzewczego, np. części marki BluePrint (P, PJ, PT, PC),
• pozostałe części zamienne (Z).

admin System Gaz (2018)

 

Polecamy markowe Top-10
Testo

Narzędzia serwisu
Analizatory spalin
Kamery termowizyjne
Systemy monitoringu
Akcesoria, elementy wymienne

Automatyka i sterowanie
seria Logamatic Buderus
seria Lago Kromschröder
seria VRC Vaillant

Palniki gaz, olej, bio 
seria AE, BE, BZ, SE Buderus

logo-serwis

 


e-Księgarnia
książki branżowe
antykwariat
Nowość
Ju-168001571

75.00PLNnetto 92.25PLNbrutto
Nowość
Sd-1120004458

275.58PLNnetto 338.96PLNbrutto
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?

Dostawa Express

Dostawa Express
Sd-1120004684-0
Dostawa Express
Bu-167004427-0

944.78PLNnetto 1162.08PLNbrutto