Wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy anemometr Testo 435
Wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy anemometr Testo 435
Wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy anemometr Testo 435
Wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy anemometr Testo 435
Warianty:
Już od:2201,70PLN
Wpisz ilość: kpl.
Producent:
Testo
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorczarny, orange, szary
Opakowanieproducenta urządzenia, fabryczne
Do urządzeńsystemów klimatyzacji, systemów wentylacji
Wielofunkcyjne przyrządy pomiarowe anemometry 435 Testo 
Opis techniczny i wyposażenie patrz multimedia, lub karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja".

Code art. Model Opis zestawu:
0560 4351

Testo 435-1

Wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy do oceny jakości powietrza w pomieszczeniach oraz kontroli skuteczności systemów VAC
0563 4352

Testo 435-2

Wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy z możliwością zapisywania danych pomiarowych na PC, miernik z wbudowanym sensorem różnicy ciśnień
0560 4353

Testo 435-3

Wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy z wbudowanym czujnikiem różnicy ciśnień, do pomiaru w instalacjach klimatyzacji i wentylacji oraz do określania jakości powietrza w pomieszczeniach.
0563 4354Testo 435-4Wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy do systemów wentylacji i klimatyzacji HVAC. Pozwala wykonać pomiary wszystkich niezbędnych parametrów takich jak temperatura, wilgotność i przepływ powietrza, na podstawie których można skontrolować i przeprowadzić regulację systemów. Opcje czujników i sond do dowolnej konfiguracji miernika.

Serwis:
Seria zestawów serwisowych mierniki anemometry Testo 435 z wyposażeniem posiadają instrukcję obsługi w j.polskim, urządzenie spełnia wymogi techniczne polskich warunków technicznych oraz objęte jest polskim serwisem gwarancyjnym wg warunków producenta.

Inne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt".
System Gaz oferuje do sprzedaży pełną ofertę katalogową Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów. Klienci współpracujący z f. System Gaz posiadają indywidualne warunki handlowe. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta System Gaz.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny. Oferujemy również usługi serwisu napraw armatury OEM i HVAC.