Cena netto:402.92PLN
Cena:495.59PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Vaillant
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorbiały
Opakowaniepuszka
Do urządzeńpalniki
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisprofesjonalne narzędzia do serwisowania, konserwacji, obsługi urządzeń i instalacji. Produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego.
Dokumentwybierz z dokumentacji producenta i zamów w centrum serwisowym Caltech, link w pasku menu.

Kessel-Kitt Fixwool Cement FX Unifrax
Specjalistyczna masa serwisowa, preparat żaroodporny do 1000 °C, masa klejąca przeznaczona do palników, kotłów grzewczych. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami metali i materiałów powszechnie stosowanych w systemach ogrzewania. Tworzy powłoki odporne na wysokie temperatury do 1000 °C od strony ogniotrwałej. Nie kruszy się i nie zmienia objętości. Szczelne i wygodne opakowanie zapewnia długotrwałe zastosowanie preparatu.

Dane techniczne:
Forma: pasta, masa
Cecha: masa klejąca
Temperatura graniczna: do 1000 °C
Kolor: biały
Wartość pH: 9-12

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.