Sit-klucz
Warianty:
Już od:116,85PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Made in EU
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorniebieski
Opakowanieproducenta urządzenia, fabryczne
Cechy produktukompozyt
Grupa montażowagazoblok, armatura gazowa
Do urządzeńgazowych, palniki, pojemnościowych podgrzewaczy wody
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.

Klucz serwisowy Eu-955245101
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja".
Zastosowanie:
Poręczne narzędzie służące do szybkiej nastawy zaworu gazowego, regulacji zaworów gazowych urządzeń gazowych. Doskonały wybór dla majsterkowiczów, instalatorów i serwisu. Markowy produkt za dobrą cenę.

Dane techniczne:
Wskazania: nastawa zaworów gazowych
Dolna część klucza nastawa,
Górna część klucza tłok nastawczy
Narzędzie wykonane z trwałego plastiku w kolorze niebieskim.

Inne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt".
System Gaz oferuje do sprzedaży pełną ofertę katalogową Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów. Klienci współpracujący z f. System Gaz posiadają indywidualne warunki handlowe. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta System Gaz.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny. Oferujemy również usługi serwisu napraw armatury OEM i HVAC.