Cartridge VCZZ1000 do zaworów VC Honeywell
Cartridge VCZZ1000 do zaworów VC Honeywell
Cena netto:203.43PLN
Cena:250.22PLN
Wpisz ilość: kpl.
Producent:
Honeywell
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Ilość w opakowaniu2
Opakowanieproducenta części zamiennej, fabryczne, pudełko serwisowe
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisnowa, serwisowa część zamienna do urządzeń techniki grzewczej, produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
Cartridge VCZZ1000 do dwudrogowych zaworów przełączających serii VC Honeywell
Zastosowanie:
Fabrycznie nowy element wymienny VCZZ z kluczem montażowym stosowany do dwudrogowych zaworów przełączających model VC Honeywell. Wkładka zaworowa konstrukcyjnie przystosowana do łatwej i szybkiej wymiany. Przeznaczone do pracy w środowisku temperatury od 1 do 95 ° C, ciśnienie do 20 bar. Dla zachowania długiej żywotności i sprawności technicznej muszą być obsługiwane przez odpowiednie siłowniki Honeywell oraz pracować w wodzie bez zanieczyszczeń mineralnych i technicznych. Fabrycznie, nowy produkt Honeywell za dobrą cenę.

Inne modele w sprzedaży:
VCZZ1000: szybkie otwarcie
VCZZ1100: wysoki Cv, przepływ liniowy
VCZZ3100: wysoki Cv, przepływ liniowy
VCZZ3400: średni-wysoki Cv, równy procentowy przepływ
VCZZ3500: niski Cv, równy procentowy przepływ
VCZZ3600: średnio-niski Cv, równy procentowy przepływ
VCZZ3800: średni Cv, równy procentowy przepływ

Zalecenia techniczne:
Dla zachowania sprawności technicznej wkładki zaworowej nie używaj dodatków do kotła, topnika lutowniczego i zwilżonego materiały na bazie ropy naftowej lub zawierające olej mineralny, węglowodory lub glikol etylenowy octan. Związki, które można wykorzystać, z minimum 50% rozcieńczenia wody, to dietylen glikol, glikol etylenowy i glikol propylenowy (roztwory przeciw zamarzaniu).

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.