Cartridge VCZZ6000 do zaworów VC Honeywell
Cartridge VCZZ6000 do zaworów VC Honeywell
Cena netto:197.04PLN
Cena:242.36PLN
Wpisz ilość: kpl.
Producent:
Honeywell
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Ilość w opakowaniu2
Opakowanieproducenta części zamiennej, fabryczne, pudełko serwisowe
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisnowa, serwisowa część zamienna do urządzeń techniki grzewczej, produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego
Cartridge VCZZ6000 do trójdrogowych zaworów przełączających serii VC Honeywell
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja"
Zastosowanie:
Fabrycznie nowy element wymienny VCZZ z kluczem montażowym stosowany do trójdrogowych zaworów przełączających model VC Honeywell. Wkładka zaworowa konstrukcyjnie przystosowana do łatwej i szybkiej wymiany. Przeznaczone do pracy w środowisku temperatury od 1 do 95 ° C, ciśnienie do 20 bar. Dla zachowania długiej żywotności i sprawności technicznej muszą być obsługiwane przez odpowiednie siłowniki Honeywell oraz pracować w wodzie bez zanieczyszczeń mineralnych i technicznych. Fabrycznie, nowy produkt Honeywell za dobrą cenę.

Inne modele w sprzedaży:
VCZZ6000: szybkie otwarcie
VCZZ6100: wysoki Cv, przepływ liniowy
VCZZ7100: wysoki Cv, przepływ liniowy
VCZZ7400: średni-wysoki Cv, przepływ liniowy
VCZZ7500: niski Cv, przepływ liniowy
VCZZ7600: średnio-niski Cv, przepływ liniowy
VCZZ7800: średni Cv, przepływ liniowy

Zalecenia techniczne:
Dla zachowania sprawności technicznej wkładki zaworowej nie używaj dodatków do kotła, topnika lutowniczego i zwilżonego materiału na bazie ropy naftowej lub zawierające olej mineralny, węglowodory lub glikol etylenowy octan. Związki, które można wykorzystać, z minimum 50% rozcieńczenia wody, to dietylen glikol, glikol etylenowy i glikol propylenowy (roztwory przeciw zamarzaniu).

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.