Regulator pogodowy VRC Klassik BW
Warianty:
Już od:1408,01PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Vaillant
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Kolorbiały, zielony, szary
Opakowanieproducenta urządzenia, fabryczne
Grupa montażowapanel sterowania
Do urządzeńsystemów grzewczych
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.

Regulator pogodowy VRC Klassik BW Vaillant i części zamienne
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja"

Zastosowanie:
Regulator ogrzewania VRC Klassik BW jest programowalnym pogodowym regulatorem ogrzewania. Za pośrednictwem czujników temperatury regulator otrzymuje informacje o temperaturze zewnętrznej i pokojowej (wyposażenie dodatkowe). Układ regulacji zapewnia utrzymanie zaprogramowanej temperatury pokojowej. Instrukcja obsługi i montażu dołączana jest do dostawy.

Części zamienne:
- wtyczka moskujaca,
- bezpiecznik 2,0 A T2H,
- wtyczka terminalu bazy VRC,
- zworki i bezpieczniki,
- sekcja obudowy centrum,
- przełącznik, przepływomierz,
- czujnik zewnętrzny,
- sonda (pamięć, PTC),
- okablowanie uprzęży

Inne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt".
System Gaz oferuje do sprzedaży pełną ofertę katalogową Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów. Klienci współpracujący z f. System Gaz posiadają indywidualne warunki handlowe. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta System Gaz.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny. Oferujemy również usługi serwisu napraw armatury OEM i HVAC.