Cena netto:314.00PLN
Cena:386.22PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Honeywell Satronic
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Opakowanieproducenta części zamiennej, fabryczne, pudełko serwisowe
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Serwisnowa, serwisowa część zamienna do urządzeń techniki grzewczej, produkt przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego.
Automat TFI 812.2 mod. 10 Satronic Honeywell
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja".
Zastosowanie:
Programator TFI 812 mod. 10 do 2 stopniowych palników gazowych, atmosferycznych. Automat sterujący może być zamontowany w dowolnej pozycji. Klasa ochrony to IP44 (wodoszczelna). Ani automat sterujący, ani detektor płomienia nie powinny być poddawane nadmiernym wibracjom.

Dane techniczne:
Napięcie: 220/240 V (-15..+10%) 50 Hz (40-60Hz)
Czas bezpieczeństwa ts 10 sek
Obciążenie przekaźnika 6 A
Odpowiednik modelu: TFI 712

Inne modele w sprzedaży:
TFI 812.2 mod 5
TFI 812.2 mod 10

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.

Pasujące do

Dostawa Express
Sa-podstawy