Cena netto:314.00PLN
Cena:386.22PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Honeywell Satronic
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Opakowanieproducenta części zamiennej, fabryczne, pudełko serwisowe
Do urządzeńurządzenia gazowe, palniki
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Dostawadostawa gwarantowana w dni robocze wg oferty przedstawionej w regulaminie sprzedaży na dzień zawarcia umowy z Klientem
Serwisinne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt"
Automat TFI 812.2 mod. 10 Satronic Honeywell
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja".
Zastosowanie:
Programator TFI 812 mod. 10 do 2 stopniowych palników gazowych, atmosferycznych. Automat sterujący może być zamontowany w dowolnej pozycji. Klasa ochrony to IP44 (wodoszczelna). Ani automat sterujący, ani detektor płomienia nie powinny być poddawane nadmiernym wibracjom.

Dane techniczne:
Napięcie: 220/240 V (-15..+10%) 50 Hz (40-60Hz)
Czas bezpieczeństwa ts 10 sek
Obciążenie przekaźnika 6 A
Odpowiednik modelu: TFI 712

Inne modele w sprzedaży:
TFI 812.2 mod 5
TFI 812.2 mod 10

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej, Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów, z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny.

Pasujące do

Dostawa Express
Sa-podstawy