Correx części: anoda magnezowa łańcuchowa
Warianty:
Już od:127,78PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Magontec
Stanoferta przemysłowa, fabrycznie nowa, kategoria OEM/O
Opakowanieproducenta części zamiennej, fabryczne
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwagapodane ceny są cenami katalogowymi. Aby dowiedzieć się więcej o ostatecznych cenach, skorzystaj z funkcji zapytaj o produkt
Anoda magnezowa łańcuchowa Magontec Correx
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja"
Zastosowanie:
Wysokiej jakości anoda prętowa ze stopu magnezu, długa żywotność, udział Fe i Ni jest znacznie poniżej wartości granicznych określonych w EN 12438. Certyfikowana CE oraz zgodna z wykazami części zamiennych producentów zasobników cwu.

Inne modele w sprzedaży:

Długość Średnica Ilość Złącze Rodzaj złącza
800 mm
1126 mm
858 mm
858 mm
858 mm
Ø22 mm
Ø22 mm
Ø22 mm
Ø26/22 mm
Ø26/33 mm
5 elementów
7 elementów
7 elementów
5 elementów
5 elementów
3/4"
3/4"
3/4"
M8x30
M8x30
redukcja
redukcja
redukcja z kablem
gwint
gwint


Inne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt".
System Gaz oferuje do sprzedaży pełną ofertę katalogową Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów. Klienci współpracujący z f. System Gaz posiadają indywidualne warunki handlowe. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta System Gaz.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny. Oferujemy również usługi serwisu napraw armatury OEM i HVAC.

Podobne do

Correx anody

60.78PLNnetto 74.76PLNbrutto