Zawór napełniania, zwrotny Sd-1120004625 Saunier Duval
Cena netto:171.27PLN
Cena:210.66PLN
Wpisz ilość: kpl.
Producent:
Saunier Duval
Stan:fabrycznie nowy, OEM/O
Oferta:przemysłowa
Opakowanie:producenta urządzenia, fabryczne
Grupa montażowa:hydroblok, serwis
Do urządzeń:gazowych
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Uwaga:z powodu unifikacji podzespołów oryginalny produkt może mieć inny kształt, wykonanie, sposób montażu, ale ma te same parametry techniczne i trzeba je stosować wg zaleceń producenta na miejsce części zamiennej wycofanej z oferty producenta

Zawór napełniania zwrotny Sd-1120004625 Saunier Duval
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja".
Zastosowanie:

Model Model Model
Themaclassic C 24 E
Themaclassic C 25
Themaclassic C 25 R1
Isofast 21 Condens 25-A
Thema Condens F AS 18 (2010)
Thema Condens F AS 24 (2012)
Thema Condens F AS 25 (2010)
Thema Condens F AS 30


Inne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt".
System Gaz oferuje do sprzedaży pełną ofertę katalogową Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów. Klienci współpracujący z f. System Gaz posiadają indywidualne warunki handlowe. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta System Gaz.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny. Oferujemy również usługi serwisu napraw armatury OEM i HVAC.