Tyfo Tyfocor Solarclin płyn czyszczący
Warianty:
Już od:988,13PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Tyfo
Stan:fabrycznie nowy, OEM/O
Kolor:beżowy
Pojemność:20l
Oferta:przemysłowa
Konsystencja:płyn gotowy
Opakowanie:kanister
Cechy produktu:bio solar, bio inhibitor, czyszczenie
Do urządzeń:kolektorów solarnch, pompy ciepła
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.
Tyfo Tyfocor Solarclin
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja".
Zastosowanie:
Płyn gotowy do czyszczenia instalacji solarnych niezawodnie chroni i czyści instalacje kolektorów próżniowych, stosowany również do systemów gruntowych pomp ciepła z mieszanymi instalacjami. Narzędzia pomocnicze: Pompy ciśnieniowe elektryczne, pompy ciśnieniowe mechaniczne, stacje do konserwacji solarów. Karty bezpieczeństwa, opisy zastosowania dostarczane są wraz z produktem do klienta.

Właściwości i zawartość:
Wolny od azotanów i fosforanów. Płyn Solarclin działa skutecznie i efektywnie tylko w przypadku wcześniejszego opróżnienia instalacji z innych płynów. Efekt czyszczenia maleje po rozcieńczeniu wodą lub płynem słonecznym. Ze względu na swoją strukturę chemiczną jest zdolny do rozpuszczania produktów degradacji, które powstały podczas długotrwałego przegrzania płynu do przenoszenia ciepła w kolektorach próżniowych. Certyfikowany TÜV i GRAS (ścieki, higiena pracy), zgodność CE, Gelsenkirchen Zakładu Higieny.

Inne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt".
System Gaz oferuje do sprzedaży pełną ofertę katalogową Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów. Klienci współpracujący z f. System Gaz posiadają indywidualne warunki handlowe. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta System Gaz.

Podobne do

Tyfo Tyfocor antifreeze

324.02PLNnetto 398.54PLNbrutto
Tyfo Tyfocor Spezial
Tyfo Tyfocor L LS GLS HTL

292.29PLNnetto 359.52PLNbrutto
Tyfo Tyfocor FK RK

264.10PLNnetto 324.84PLNbrutto
 
 

Pasujące do

Sotin paski