Regulator pogodowy VRC Klassik BW
Warianty:
Już od:1408,01PLN
Wpisz ilość: szt.
Producent:
Vaillant
Stan:fabrycznie nowy, OEM/O
Kolor:biały, zielony, szary
Oferta:przemysłowa
Opakowanie:producenta urządzenia, fabryczne
Grupa montażowa:panel sterowania
Do urządzeń:systemów grzewczych
Zdjęciezdjęcie przykładowe, części zamienne mogą wyglądać tak samo, ale różnią się między sobą szczegółami technicznymi.

Regulator pogodowy VRC Klassik BW Vaillant i części zamienne
Opis techniczny i wyposażenie patrz karta techniczna pdf lub zakładka "specyfikacja"

Zastosowanie:
Regulator ogrzewania VRC Klassik BW jest programowalnym pogodowym regulatorem ogrzewania. Za pośrednictwem czujników temperatury regulator otrzymuje informacje o temperaturze zewnętrznej i pokojowej (wyposażenie dodatkowe). Układ regulacji zapewnia utrzymanie zaprogramowanej temperatury pokojowej. Instrukcja obsługi i montażu dołączana jest do dostawy.

Części zamienne:
- wtyczka moskujaca,
- bezpiecznik 2,0 A T2H,
- wtyczka terminalu bazy VRC,
- zworki i bezpieczniki,
- sekcja obudowy centrum,
- przełącznik, przepływomierz,
- czujnik zewnętrzny,
- sonda (pamięć, PTC),
- okablowanie uprzęży

Inne modele i elementy zapasowe na zapytanie. Skorzystaj z funkcji "zapytaj o produkt".
System Gaz oferuje do sprzedaży pełną ofertę katalogową Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w kategorii OEM/O i OES/Q w cenach fabrycznych producentów. Klienci współpracujący z f. System Gaz posiadają indywidualne warunki handlowe. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta System Gaz.

System Gaz to Niezależny Importer i Dystrybutor Automatyki Przemysłowej i Części Zamiennych w Polsce. W naszej ofercie handlowej znaleźć można szeroką gamę oryginalnych części zamiennych z importu lub producentów krajowych do ciepłownictwa, ogrzewnictwa, klimatyzacji, chłodnictwa oraz gastronomii. Wszystkie produkty markowe, sprawdzone o gwarantowanej, najwyższej jakości. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne ceny. Oferujemy również usługi serwisu napraw armatury OEM i HVAC.